Як приховувати своє справжнє місцезнаходження за допомогою VPN, виграє ваша безпека та конфіденційність в Інтернеті

Хороша річ у VPN – це те, що він може надати вам повну конфіденційність та анонімність, коли захочете. Якщо ви хочете бути анонімним в Інтернеті, ви просто увімкніть віртуальне приватне з’єднання. Якщо ви цього не зробите, ви можете вимкнути його негайно, і ви переглянете Інтернет. Однією з особливостей VPN-з’єднання є те, що він може приховати ваше реальне місцезнаходження, маскуючи вашу IP-адресу та DNS-адресу. Таким чином, ви можете переглядати Інтернет, як ніби ви знаходитесь десь із іншого, через що будь-які сторонні трекери можуть мати проблеми з вашим місцезнаходженням або моніторингом вашої діяльності.


За допомогою віртуального приватного зв’язку ви зберігаєте свою онлайн-діяльність в безпеці та приватності. Ось як приховування вашого реального місцезнаходження за допомогою VPN допоможе вашій безпеці та конфіденційності в Інтернеті:

1. Недобросовісні треті сторони не можуть визначити своє реальне місцезнаходження

Це дуже важливо для вашої конфіденційності в Інтернеті. Під час перегляду Інтернету є ймовірність, що деякі треті сторони намагаються відстежити ваше місцезнаходження для різних цілей. Однак недобросовісні треті сторони можуть захотіти відстежувати ваше місцезнаходження для особливо поганих цілей, таких як крадіжка вашої реальної особи. Тому, використовуючи VPN та приховуючи своє реальне місцезнаходження, ви зможете захистити свою справжню особистість від будь-яких недобросовісних сторонніх осіб, які можуть захотіти її викрасти.

2. Лише затверджені програми можуть отримати доступ до вашої функції GPS

Під час використання звичайного з’єднання на мобільному пристрої доступ до вашої GPS-функції та реального місця розташування зможуть отримати доступ до різних програм, які встановлені на вашому пристрої. Це може викликати занепокоєння, якщо деякі з цих додатків використовують ваше реальне місце розташування для поганих цілей, наприклад, моніторингу вашої звички в Інтернеті чи навіть вашої реальної діяльності. Таким чином, використовуючи VPN, ви можете вимкнути своє справжнє місцезнаходження та використовувати функцію GPS лише для тих програм, яким ви довіряєте, наприклад, навігаційних програм.

3. Запобігайте появі шкідливої ​​реклами

VPN не тільки захистить вас від будь-яких недобросовісних третіх осіб, які намагаються шпигувати за вашою звичайною щоденною діяльністю – в Інтернеті чи офлайн – за допомогою функції GPS, а також запобіжить появі зловмисної реклами, яка є спрямований спеціально для вас. Іноді є додатки, програмне забезпечення або веб-сайти, які намагаються встановити шкідливі оголошення на ваш пристрій на основі даних про ваше місцезнаходження. Приховавши своє справжнє місцезнаходження за допомогою VPN, ви зможете запобігти цьому і зберегти перегляд як можна приватніше..

4. Недобросовісні треті сторони не можуть шпигувати за своєю активністю в Інтернеті

Уряд, недобросовісні сторонні особи, сталкери чи навіть справжні злочинці можуть легко шпигувати за тим, що ви робите щодня. Просто спостерігаючи за своїм місцеположенням, вони можуть шпигувати за вашою діяльністю, розкривати вашу особистість, профілювати вашу інформацію тощо. Зрештою, ви вже не будете почувати себе в безпеці, оскільки відчуваєте, що стежите за кожним вашим рухом. Якщо ви сьогодні ходите по магазинах у місцевих магазинах, ходите до банку, залишаєтесь вдома та займаєтесь будь-якою іншою діяльністю, ви можете залишати його приватним лише для себе, просто приховуючи своє справжнє місцезнаходження за допомогою VPN-з’єднання..

5. Залишайте свою активність в Інтернеті приватною, коли хочете

Приховування вашого реального місцезнаходження за допомогою приватного з’єднання гарантуватиме, що ваша реальна особа, місцезнаходження та інша особиста інформація залишаться прихованими від будь-кого іншого, крім вас. Ніхто не може шпигувати за вашою онлайн-діяльністю, спостерігаючи за місцями, які ви відвідали, та красти вашу особу. Оскільки VPN-з’єднання буде зберігати вашу IP-адресу прихованою та маскувати її приватною IP-адресою, ви зможете захистити свої пристрої від будь-яких спроб злому з боку кібер-злочинців. Найкраще, що він гнучкий. Деякі послуги VPN можуть навіть пропонувати функцію активації системи GPS для надійних додатків, зберігаючи ваше з’єднання приватним.

Ось як приховування вашого реального місцезнаходження за допомогою VPN принесе користь вашій безпеці та конфіденційності в Інтернеті. Ви не тільки зможете приховати своє справжнє місцезнаходження за допомогою VPN, але це також може допомогти вам зберегти свою активність в Інтернеті приватною та анонімною. У поєднанні з хорошими антивірусними програмами та програмними програмами, ви можете бути впевнені, що ваш пристрій, система та мережеве з’єднання будуть вільними від будь-яких зловмисників і шпигунів..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map