Як розблокувати Netflix – 5 підказок, щоб почати трансляцію фільмів Netflix зараз

Netflix – це послуга потокового перегляду фільмів, яка продовжує розширювати свої послуги до інших країн, ніж США. Зараз все більше країн можуть користуватися послугою цифрового потокового передавання, яку надає Netflix, і, роблячи це, вони можуть дивитись телесеріали чи фільми, коли захочуть. Це тому, що він не тільки пропонується як додаток для телевізора або настільного комп’ютера, але також пропонується на різних інших платформах, таких як ігрові консолі та мобільні пристрої. Таким чином, ви завжди можете використовувати свою підписку для перегляду останніх телесеріалів або фільмів від Netflix, а також для перегляду оригінальних серіалів, які публікуються лише цим потоковим сервісом.


Проблема Netflix полягає в тому, що все ще є деякі країни, які не можуть скористатися цією потоковою службою, оскільки вона ще не доступна в цих країнах. Крім того, незважаючи на те, що у вашій країні пропонується ця послуга, деякі ваші Інтернет-провайдери можуть заблокувати її через різні причини. Або вони можуть вимагати від вас заплатити більше, ніж ваші поточні витрати на підписку. Ось 5 порад, як розблокувати Netflix та почати трансляцію фільмів Netflix зараз:

1. Використовуйте підписку Premium VPN, яка не дає змоги пропускати ISP

Оскільки Netflix – послуга цифрового потокового передачі, вам потрібне підключення до Інтернету, яке може обробляти процес потокового передавання. Вам, мабуть, потрібно близько 3 Мб / с або більше, залежно від якості відео, яке ви хочете передавати, а також вибору підписки. Для цього вам потрібно вибрати преміальну службу VPN, яка не дозволяє затухати ISP, а також пропонує необмежену пропускну здатність для потокового потоку. Вибираючи цей тип послуги VPN, вам не доведеться мати справу зі сповільненням швидкості в середині потокового процесу, і ви можете передавати свої фільми чи телесеріали стільки, скільки вам потрібно, оскільки немає обмеження пропускної здатності. Пам’ятайте, що безкоштовної підписки на VPN буде недостатньо, оскільки вона забезпечить низьку швидкість з’єднання, а також часто має обмеження пропускної здатності на місяць.

2. Оберіть сервер VPN на базі США

Після підписки на преміальну VPN-послугу на ваш вибір, ви зможете вибрати, який сервер використовувати для вашого VPN-з’єднання. Рекомендується використовувати сервер із США, оскільки ви хочете отримати доступ до сервісу Netflix США, щоб отримати більше вмісту для передачі. Так, хоча ваша країна може запропонувати підписку на Netflix, вміст, запропонований для вашої країни, може бути не таким повним, як вміст, запропонований службою Netflix США. Отже, якщо ви хочете отримати повний досвід Netflix, перейдіть на сервер VPN на базі США та підпишіться на послугу Netflix у регіоні США..

3. Підпишіться на Netflix, використовуючи адресу США

Щоб підписатися на послугу Netflix з регіону США, вам потрібно мати адресу США як вашу платіжну адресу. Ви можете отримати багато американських адрес, знайшовши такі адреси в Інтернеті або підписавшись на віртуальну службу адрес у США. Після цього ви можете підписатися на Netflix для регіону США, активуючи VPN за допомогою сервера США, а потім виконавши процедуру оплати за допомогою адреси США. Для цього вам також може знадобитися дебетова картка зі США або віртуальна кредитна картка США, яку ви можете легко знайти в Інтернеті.

4. Встановіть VPN США у всіх своїх пристроях

Після підписки на послугу Netflix у США ви можете отримати доступ до послуги з будь-якого пристрою, який у вас є. Однак вам потрібно постійно підключатися до VPN США, оскільки ви можете отримувати доступ до вмісту цифрового потоку лише під час підключення до IP-адреси США. Отже, вам важливо встановити програмне забезпечення VPN на всі ваші пристрої. Крім того, вам може знадобитися встановити VPN на маршрутизаторі, що допоможе зробити ваш WiFi-з’єднання зашифрованим IP-адресою США.

5. Насолоджуйтесь необмеженими розвагами під рукою

Netflix US дозволяє вам насолоджуватися безліччю цифрового потокового вмісту, до якого ви можете отримати доступ у вас під рукою. Порівняно з сервісом, який доступний у вашій країні чи інших країнах, американський регіон Netflix може дати вам значно більше контенту, оскільки це основний сервіс Netflix, який має ліцензії різних студій та компаній. Крім того, більшість нових серій або фільмів, що ексклюзивні в Netflix, зазвичай будуть доступні спочатку в регіоні США, перш ніж вони стануть доступними для інших регіонів.

Це 5 порад, як розблокувати Netflix та почати передавати найкращий цифровий контент зараз. Незалежно від того, чи хочете ви переглянути улюблені фільми чи телесеріали, Netflix пропонує більшу частину розваг для вас на будь-якій платформі, яку ви обрали. Ви можете отримати доступ до потокового додатку із своїх ігрових консолей, смарт-телевізорів, настільних комп’ютерів, ноутбуків та мобільних пристроїв.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map