Як соціальні медіа впливають на вашу конфіденційність в Інтернеті та як ви можете їх захистити

Сьогодні є мільярди людей, які мають активний обліковий запис у соціальних медіа, будь то Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest або місцеві платформи соціальних медіа. Принаймні половина з них активно отримує доступ до свого акаунта та розміщує щось у своєму акаунті раз на тиждень. Будь то їхні власні думки, їхні поточні умови, особливі події, пам’ятні моменти чи будь-яке інше, що вони публікують, те, що вони розміщують на своїх платформах соціальних медіа, залишаться там назавжди. Так, навіть якщо вони його видалили.


Сервери соціальних медіа завжди зберігають файли або публікації, які завантажують їх користувачі. Після повернення ваших публікацій в Інтернет немає повернення назад. Їх не можна повністю видалити. Так, вони можуть бути видалені з вашої хронології або каналу. Але, він буде зберігатися на серверах дуже довго. Ось чому соціальні медіа можуть бути великим ризиком для вашої конфіденційності в Інтернеті. Як постійний користувач, ви повинні знати, що є в магазині, коли ви використовуєте одну з доступних платформ соціальних медіа там. Ось як соціальні медіа впливають на вашу конфіденційність в Інтернеті та як ви можете їх захистити:

1. Соціальні медіа монітори вашої діяльності на відміну від будь-яких інших служб

Якщо ви хочете знати, який тип інтернет-служб, який хоче зібрати найбільше даних у своїх користувачів, це соціальні медіа. Будь то Facebook, Instagram, Google Plus, Twitter або будь-яка інша платформа соціальних медіа, вони намагатимуться стежити за користувачами настільки нав’язливо, що вони можуть часто порушувати вашу конфіденційність в Інтернеті. Чому? Це тому, що їх бізнес обертається навколо інформації людей. Насправді люди, які користуються їхніми послугами, – це сам продукт.

Соціальні медіа продають обіцянки, що користувачі можуть зв’язатися з будь-ким у світі, створивши там профіль. Потім вони заохочують користувачів ділитися своїми публікаціями іншим. Далі платформа вивчить поведінку людей та те, як вони взаємодіють між собою, які типи публікацій популярні, їхні поточні настрої, проблеми тощо. Всі ці дані збираються на їх серверах.

Як захистити свою конфіденційність: Використовуйте соціальні медіа якнайменше та, якщо можливо, зовсім відірвіть своє інтернет-життя.

2. Їм цікаво знати все про тебе

Чому платформи соціальних медіа хочуть знати все про вас? Це тому, що ви – продукт. Вони хочуть використовувати зібрані вами дані, щоб отримати максимальний прибуток компанії. Потім зібрані дані будуть передані своїм рекламодавцям та третім сторонам, які зацікавлені націлити вас на рекламу товарів чи рекламу.

Уряди також люблять співпрацювати з соціальними мережами, тому що їм не потрібно робити важку роботу з профілювання вас як своїх підданих.

Як захистити свою конфіденційність: Взаємодіяйте з людьми лише в соціальних мережах, яких ви особисто знаєте, індивідуально.

3. Уряд тісно співпрацює з платформами соціальних медіа

Платформи соціальних медіа, такі як Facebook та Twitter, відповідатимуть правилам уряду щодо збору та обміну даними. За будь-яких обставин, коли це потрібно, уряд може вимагати від служб соціальних медіа обмін даними про своїх користувачів з метою розслідування чи будь-яких інших цілей. Якщо компанія не відповідає вимогам уряду, їхній бізнес може бути під загрозою.

З іншого боку, оскільки соціальні медіа мають справу з людьми безпосередньо, вони стають прекрасним партнером уряду для вивчення їхніх громадян та знання всього про них з дуже малою роботою. Це навіть може стати розширеною урядовою системою нагляду за громадянами.

Як захистити свою конфіденційність: Не виділяйтеся в соціальних мережах. Як хороший громадянин, постарайтеся відповідально використовувати соціальні медіа.

4. Ваші дані не будуть видалені, навіть якщо ви їх видалили

Це ризиковано в соціальних мережах. Незалежно від публікацій чи інформації, яку ви ввели на платформах соціальних медіа, її неможливо буде видалити, навіть якщо ви вилучили її зі своєї шкали часу. Однією з причин цього є те, що компаніям, що стоять за цими послугами, потрібно якомога більше даних, зібраних про своїх користувачів, і не хочуть, щоб вони їх відпускали. Ще одна причина полягає в тому, що коли дані все ще зберігаються на їхніх серверах, навіть якщо вони відпали від громадськості, уряд все одно може отримати доступ до інформації стосовно будь-яких осіб, хоча вони видалили свої сліди в соціальних мережах.

У цьому випадку це може бути дуже небезпечно для вашої конфіденційності в Інтернеті, оскільки ваша інформація завжди буде в руках цих компаній, навіть якщо ви більше не хочете ділитися ними з іншими.

Як захистити свою конфіденційність: Публікуйте лише хороші речі в соціальних мережах, будь то про вас чи когось іншого. Таким чином, ви не пошкодуєте ні про що опублікували.

5. Їх інструменти призначені для вивчення вашої поведінки

Кожна функція, яку публікують публічні платформи соціальних мереж, є для того, щоб краще вивчити своїх користувачів. Звичайно, невелика частина зібраних даних буде використана для вдосконалення самого сервісу. Але велика кількість зібраних даних буде використана для отримання максимального прибутку, продаючи вашу інформацію зацікавленим сторонам. Крім того, кожен інструмент, який вони випустили, будь то у формі програмного забезпечення, веб-інструментів, додатків чи будь-яких інших, призначений для вивчення вашої поведінки в Інтернеті. Отже, остерігайтеся цього.

Як захистити свою конфіденційність: Використовуйте VPN щоразу, коли ви отримуєте доступ до соціальних медіа, щоб зашифрувати всі свої передачі даних та уникнути їх збору ваших особистих даних.

Ось як соціальні медіа впливають на вашу конфіденційність в Інтернеті і як ви можете їх захистити. Відтепер ви повинні бути більш відповідальними у використанні платформ соціальних медіа, намагаючись зробити все можливе, щоб зберегти вашу конфіденційність, роблячи це.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map