Як використовувати VPN, щоб запобігти хакерам красти ваші облікові записи в соціальних мережах

За звичної звички користувачів соціальних медіа, які не переймаються своїми обліковими записами в соціальних мережах, вони дають хакерам просту можливість викрасти свої акаунти. Існує багато прикладів облікових записів соціальних медіа, які крадуть хакери різними способами. Вони можуть вкрасти ці акаунти за допомогою фішингу, який є найпоширенішим, або вони можуть це зробити, ввівшись у систему користувача, що зазвичай робиться, коли користувачі ставляться до недбайливих зв’язків із мережею..


Наприклад, коли ви підключаєтесь до Інтернету за допомогою загальнодоступної мережі WiFi, не захищаючи інтернет-з’єднання, це зазвичай дасть хакерам просту можливість проникнути у вашу мережу та вкрасти пароль вашого облікового запису соціальних мереж. Один з найкращих способів запобігти цьому – захист мережевого з’єднання за допомогою VPN. Ось кілька порад щодо використання VPN, щоб запобігти хакерам красти ваші облікові записи в соціальних мережах:

1. Не використовуйте однакові або прості паролі для всіх своїх облікових записів

Багато користувачів соціальних медіа, які не дбають про безпеку свого облікового запису, зазвичай використовують або прості паролі, такі як дата народження, псевдонім тощо, або однакові паролі для всіх своїх облікових записів. Це означає, що вони мають однаковий пароль, а іноді і те саме ім’я користувача, для Twitter, Facebook, Instagram, Google Plus та інших облікових записів соціальних медіа. Це може бути дуже небезпечно, адже коли хакерам вдасться вкрасти один із ваших паролів, це означає, що всі ваші облікові записи в соціальних мережах будуть під загрозою. Це обережність, яку ви повинні розуміти, щоб забезпечити безпеку ваших облікових записів від хакерів.

2. Принесіть свою VPN куди б ви не ходили

VPN – це інструмент, який ви можете використовувати для того, щоб ваше мережеве з’єднання завжди було захищеним та приватним, а це означає, що незалежно від того, якою мережею ви користуєтесь, ви можете зашифрувати мережеве з’єднання з VPN та зробити безпечне з’єднання з ним. Безпечна мережа означає захищену систему для вас, оскільки хакери зазвичай викрадають акаунти соціальних медіа жертви, проникаючи спочатку в їх мережу Інтернет. Отже, важливо принести VPN куди б ви не хотіли, і використовуйте свою VPN, коли вам потрібно підключитися до Інтернету, незалежно від пристрою, яким ви користуєтесь..

3. Використовуйте свою VPN для кожного додатка для спілкування

Більшість програм зв’язку, доступних для мобільних пристроїв, зазвичай шифруються за допомогою системи шифрування від кінця до кінця. Це означає, що зміст комунікації можуть читати лише користувачі, які ініціюють таке спілкування. Жодна сторона не може контролювати зв’язок у додатках, які використовують систему шифрування в кінці. Незважаючи на те, що ви можете користуватися цими програмами зв’язку без додаткового шифрування, як правило, безпечним, VPN все ще потрібен для захисту мережі, якою ці додатки використовують для надсилання повідомлень назад і назад. Це надає вам двошарову безпеку, що хакерам ще складніше проникнути.

4. Не відкривайте підозрілі текстові повідомлення, електронні листи чи дзвінки

Найпоширеніший метод, який хакери використовують для крадіжки акаунтів багатьох соціальних медіа, – це надсилання фальшивих повідомлень, електронних листів чи дзвінків їх жертвам. Потім вони доручать жертвам написати своє ім’я користувача та пароль на підробленому веб-сайті, який нагадує оригінальну платформу соціальних медіа. Після того, як жертви напишуть своє ім’я користувача та пароль, вони фактично надсилають хакерам свою конфіденційну інформацію. Це називається фішинг, і багато людей були обдурені цією схемою. Ось чому, незважаючи на те, що ви постійно використовуєте VPN, завжди рекомендується бути обережними щодо отриманих вами повідомлень, електронних листів та дзвінків..

5. Використовуйте VPN, який постачається із функціями брандмауера та анти-зловмисного програмного забезпечення

Вибираючи постачальника послуг VPN, ви повинні знати про функції, які вони пропонують. Чим менше функцій вони пропонують, тим більше вам слід уникати використання цих служб VPN. Завжди вибирайте постачальника послуг VPN, який пропонує функції брандмауера та анти-зловмисного програмного забезпечення для додаткової безпеки вашого мережевого з’єднання. Функція брандмауера дає найкращу запобігання різним формам кібератак, тоді як функція проти зловмисного програмного забезпечення гарантуватиме, що ви не натрапите на шкідливі програми, веб-сайти, програмне забезпечення та будь-які інші загрози, які можуть зашкодити вашій системі або поставити вашу особисту особистість з ризиком.

Ось такі поради щодо використання VPN, щоб хакери не крали ваші облікові записи в соціальних мережах. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, буде дуже мало шансів на те, що ваша система потрапить на хакери, оскільки це дуже важко порушити. Навіть коли хакери досить наполегливі, їм доводиться стикатися з різними заходами безпеки, які ви застосували навколо вашої системи, що робить хакерам майже неможливим викрадення будь-якої вашої конфіденційної інформації.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map