Як власники бізнесу повинні використовувати VPN у своєму бізнес-середовищі

Використання VPN в особистому пристрої – це не те саме, що використовувати його в бізнес-середовищі. Хоча сама функція віртуального приватного з’єднання є більш-менш однаковою, використання віртуального приватного з’єднання в бізнес-середовищі вимагає ретельного планування та розгляду. Не тільки вартість встановлення та обслуговування, яка досить висока, ви також повинні врахувати загальні зміни, які вам потрібно буде застосувати у вашій мережі..


Залежно від розміру вашої компанії, використання VPN може бути простим або складним. Однак переваги VPN все ще дуже важливі для безпеки та конфіденційності вашої компанії. Ось як власники бізнесу повинні використовувати VPN у своєму бізнес-середовищі:

1. Виберіть постачальника VPN, призначеного для бізнесу

Не всі постачальники VPN можуть працювати з установкою на всій території компанії. Особливо це стосується нових або малих VPN-компаній. Вам краще вибрати постачальника, який може працювати з установкою та використанням бізнесу. Зазвичай великі та авторитетні VPN компанії пропонують функцію бізнес-VPN, яку можуть використовувати малі підприємства або корпорації. Вибір цього типу постачальника віртуальної приватної мережі позбавить вас від безлічі головних болів і неприємностей, коли вам потрібна термінова підтримка або допомога. VPN, призначений спеціально для бізнесу, матиме чудову систему підтримки, яка буде готова допомогти вам у будь-який час, коли вам це потрібно..

2. Активуйте VPN-з’єднання для всієї мережі компанії

Вибравши свого постачальника VPN, вам слід встановити віртуальну приватну мережу у всіх бізнес-мережах, якими ви користуєтесь. Це означає мережу, яка використовується вашою компанією для здійснення різних бізнес-операцій, а також мережа, яка використовується вашими працівниками для доступу до системи компанії. Якщо випадково ваша послуга пропонує клієнтам отримати доступ до вашого мережевого середовища через загальнодоступну мережу, вам слід створити окреме з’єднання саме для ваших клієнтів. Основні бізнес-операції повинні залишатися з приватними зв’язками.

3. Вимагайте від своїх співробітників підключення лише через приватну мережу

Це важливо, щоб забезпечити безпеку та безпеку вашого бізнесу під контролем. Вам слід створити систему, яка дозволяє лише вашим працівникам підключатися до вашої системи через приватну мережу. Це важливо, особливо коли ваші працівники працюють поза офісом або навіть в іншій країні. Якщо ви не будете обережні, вони можуть випадково просочити ваші бізнес-дані, якщо ви дозволите їм підключитися до бізнес-системи через будь-яке мережеве з’єднання. Вони можуть підключитися до вашої системи через незахищені загальнодоступні мережі, що може поставити під ризик ваш бізнес. Усі працівники повинні мати доступ до системи через приватне підключення.

4. Переконайтеся, що ваше Інтернет-зберігання файлів зашифровано за допомогою VPN

Як і будь-який інший бізнес, ваша компанія може використовувати певну послугу зберігання файлів, щоб забезпечити безпеку та безпеку всіх даних компанії. Тоді як усі сервіси онлайн-зберігання файлів, безумовно, пропонують хорошу систему шифрування, щоб забезпечити безпеку передачі даних, хакери завжди можуть потрапити у ваше онлайн-сховище файлів. Отже, краще покрити все ваше мережеве з’єднання VPN, включаючи доступ до служби зберігання файлів. Передаючи дані вашої компанії з локального сервера на сервіс онлайн-зберігання через приватну мережу, ви надаєте вашому бізнесу значне підвищення безпеки та конфіденційності, забезпечуючи безпеку всіх приватних та конфіденційних даних постійно.

5. Навчіть своїх працівників про конфіденційність та безпеку компанії

Незалежно від того, наскільки сильна ваша система безпеки, одна помилка працівника може спричинити значні порушення в системі безпеки вашого бізнесу. Отже, краще вкласти трохи часу та грошей, щоб навчити своїх працівників про найкращі практики конфіденційності та безпеки компанії, які вони можуть негайно дотримуватися. Це включає забезпечення того, що програмне забезпечення їхніх пристроїв є оновленим, підключення лише до приватних чи зашифрованих мереж, регулярна зміна паролів, використання двофакторної системи аутентифікації для підключення до загальнонаціональної мережі тощо. Це дозволить мінімізувати шанси ваших співробітників зробити великі помилки, пов’язані з конфіденційністю та безпекою вашого бізнесу.

Ось як власники бізнесу повинні використовувати VPN у своєму бізнес-середовищі. Якщо ви все ще покладаєтесь на з’єднання, яке надає ваш Інтернет-провайдер, не шифруючи його, вам краще додати шифрування VPN для вашого бізнес-з’єднання. Це може допомогти вам захистити свої бізнес-операції та дані від будь-яких видів потенційних загроз.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me