Як VPN може захистити ваш бізнес від нападів DDoS та інших спроб злому

Оскільки власник бізнесу, який керує компанією, яка має різноманітні Інтернет-активи та інфраструктури, важливо знати, що аспекти безпеки та конфіденційності ваших онлайн-активів та інфраструктури потрібно захищати постійно. Це тому, що навіть великі компанії іноді можуть зазнати падіння. Великі компанії або корпорації, які вже мають майже ідеальні заходи безпеки, все ще можуть напасти на хакерів, і їх важливі інтернет-активи викрадуть.


Ви ніколи не можете недооцінювати навички, якими сьогодні користуються деякі онлайн-хакери. Вони можуть нападати на ваші сервери та спричиняти DDoS (розповсюджене відмову в обслуговуванні), намагатися викрасти вашу систему, викрасти паролі та інформацію про кредитні картки користувача тощо.. Ось як VPN може захистити ваш бізнес від DDoS-атак та інших спроб злому:

1. Приховування вашої IP-адреси означає, що запобігає орієнтації на вашу систему

Використовуючи VPN для своєї бізнес-системи, ви приховуєте IP-адресу своїх фізичних серверів, а натомість використовуєте IP-адресу від приватних серверів. З’єднання VPN діє як інструмент для маскування вашої реальної IP-адреси, а тому приховує всю приватну інформацію, пов’язану з вашим бізнесом. Це допоможе запобігти хакерам знаходити ваші сервери та починати їх атаки, які можуть спричинити DDoS або будь-які інші системні проблеми.

Віртуальне приватне з’єднання допоможе вам захистити вашу систему від легкої цілі шкідливих сторонніх сторін, які можуть хотіти будь-яким чином порушити ваш бізнес. Це особливо актуально, якщо ви застосовуєте принаймні два шари приватного зв’язку у своєму бізнесі.

2. Захист брандмауера тримає хакерів у страху

Більшість VPN-сервісів сьогодні включатимуть програмне забезпечення для брандмауера для підвищення їх безпеки та захисту конфіденційності, особливо для підприємств, які потребують цього ще швидше. Функція брандмауера полягає у створенні уявних “стін вогню” навколо вашої системної мережі, що запобіжить потраплянню хакерів чи зловмисників у вашу систему. Брандмауер розпізнає всі спроби, які роблять ці хакери, щоб порушити стабільність та безпеку вашої системи.

Отже, за допомогою VPN ви можете отримати надійний захист від хакерів, використовуючи функцію включеного брандмауера. Без брандмауера ви, можливо, зможете приховати свій бізнес від хакерів, але за допомогою брандмауера ви зможете захищати свою систему в разі жорстокої сили або раптових атак, розпочатих цими недобросовісними людьми.

3. Ви можете будь-коли перемикати приватні сервери

Використовуючи віртуальне приватне з’єднання, ви зможете використовувати будь-які приватні сервери, які ви хочете використовувати. Так, наприклад, якщо ви використовуєте приватний сервер, розташований у США, ви можете перейти на сервер, який знаходиться у Великобританії в будь-який час. Це важливо, оскільки у випадку DDoS-атаки ви можете просто перейти на інший сервер, щоб повністю зникнути.

Крім того, задля безпеки регулярна зміна приватних серверів може допомогти вам покращити безпеку ваших серверів. Таким чином, ви зможете приховати свою ділову мережу далі від хакерів за допомогою цього регулярного перемикання приватних серверів, оскільки хакери не знають, які саме сервери ви будете використовувати в будь-який момент.

4. Інтернет-активи та інфраструктури можуть бути доступні лише з приватним підключенням

Встановлюючи VPN-з’єднання у всій системі, ви повинні переконатися, що ваші працівники або ті, хто має доступ до ваших онлайн-ресурсів та інфраструктури, мають доступ до нього лише через приватне з’єднання. Таким чином, ви зможете додати ще один рівень захисту для безпеки вашого бізнесу.

Якщо ви дозволите своїм працівникам та адміністраторам отримати доступ до інфраструктури вашого бізнесу через загальнодоступну мережу, хакери можуть спробувати дотримуватися сліду входу, а потім дістатися до вашої бізнес-системи, використовуючи пристрій службовця як міст. Однак цього не можна зробити, коли ви вимагаєте від своїх співробітників доступу до своїх онлайн-ресурсів та інфраструктури лише з приватного зв’язку, оскільки пристрій вашого працівника та бізнес-система будуть повністю зашифровані..

5. Хакери не знають реального місця розташування ваших серверів

Хакери можуть нападати на вашу ділову мережу або запускати DDoS-атаку лише тоді, коли вони знають розташування ваших серверів. Це потрібно для того, щоб знайти свої точні цілі. Ось чому компанії, у яких не встановлено VPN, можуть стати легкою здобиччю для цих хакерів, оскільки вони можуть легко знайти свої сервери та атакувати їх безпосередньо.

Але з VPN це неможливо зробити, оскільки реальне місцезнаходження вашого сервера приховано від загальнодоступних. Хакери не дізнаються його справжнє місцезнаходження, оскільки ваша мережа зашифрована, а інші заходи безпеки виконуються. Таким чином, VPN дійсно може допомогти вам запобігти будь-яким DDoS-атакам та іншим спробам злому.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map