Як запобігти провайдеру від моніторингу вашої онлайн-активності

Який би ISP або постачальник послуг Інтернету не підписався, ви повинні знати про це. ISP завжди записуватиме або відстежує вашу активність перегляду за замовчуванням. Це в їхній системі, і саме так будується технологія. За допомогою цього моніторингу активності браузера вони можуть знати будь-які веб-сайти, до яких ви отримуєте доступ у будь-який період часу, і вони збирають ці дані як частину своєї політики конфіденційності. Тоді, в майбутньому, вони також можуть продати дані будь-яким зацікавленим сторонам, або вони можуть розкрити дані уряду, коли це необхідно. Це особливо актуально, коли уряд усуває правила нейтральності мережі. Більш потужність для провайдера.


Тривожна річ у цій стандартній практиці провайдера – це те, що вам потрібно подавати провайдера своїм даним про активність в Інтернеті, навіть якщо цього не хочеться. Тобто, якщо ви не використовуєте VPN-з’єднання, за допомогою якого шифруєте всі передачі даних, не дозволяючи своєму провайдеру не в змозі прочитати жодну з ваших веб-переглядачів. Ось кілька порад, щоб запобігти провайдеру відстежувати вашу онлайн-діяльність:

1. Використовуйте повну анонімність в Інтернеті

Якщо ви не використовуєте жодного інструменту для приховування своєї ідентичності в Інтернеті, то не лише ваш Інтернет-провайдер, інші зацікавлені сторони також зможуть записувати кожен ваш рух під час перебування в мережі. Наприклад, рекламодавці можуть скористатися даними, які вони зібрали у вас, і використовувати їх для відображення різних типів реклами, яка може вас зацікавити. Звичайно, ви цього не просите, але вони це роблять. Ось чому для вас важливо постійно бути анонімним в Інтернеті та шифрувати інтернет-трафік весь час. Це можна зробити за допомогою віртуальної приватної мережі. Роблячи це, ваш Інтернет-провайдер не може бачити ваш зашифрований трафік. Тому провайдер не може контролювати вашу активність.

2. Зберігайте кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, щоб використовувати протокол HTTPS

Є кілька корисних розширень веб-переглядача, які перетворять будь-який веб-сайт, який ви відвідуєте, на захищений веб-сайт. Іншими словами, будь-яка сторінка HTTP, яку ви відвідуєте в Інтернеті, автоматично перетворюється на HTTPS під час їх перегляду. Таким чином, ви завжди будете використовувати протокол HTTPS під час доступу до будь-якого веб-сайту в Інтернеті. Коли ви робите це, є дві основні переваги. Перший полягає в тому, що за допомогою протоколу HTTPS трафік автоматично шифрується незалежно від того, використовуєте ви VPN чи ні. По-друге, оскільки трафік зашифрований, ваш Інтернет-провайдер або будь-які сторонні веб-сайти взагалі не можуть відстежувати вашу звичку перегляду..

3. Переконайтеся, що використовувати VPN, за допомогою політики без реєстрації

VPN, який ви використовуєте, також має найбільше значення. Звичайно, є багато чеснот, які VPN може принести вам у частині конфіденційності та безпеки. Однак, зростаюча кількість безкоштовних послуг свідчить про те, що вам потрібно бути більш вибірковим у виборі послуги VPN. Наприклад, існує багато постачальників VPN, які реєструють своїх користувачів без їх дозволу. Це те саме, що і Інтернет-провайдер, який відстежує вашу інтернет-активність. Це означає, що коли ви користуєтесь послугою таких поганих постачальників VPN, ви можете приховати свою діяльність веб-переглядача від провайдера, але ви не можете приховати її від постачальника VPN. Отже, вам потрібно вибрати постачальника VPN, який взагалі не реєструє вашу Інтернет-активність. Ось кілька рекомендацій, які ви можете подивитися.

ТоварДляЦіноутворення відВеб-сайтДетальніше

Найбільш чуйна підтримка$ 2,99 / місяцьВідвідайте веб-сайтПрочитайте огляд

Загальний кращий$ 6,67 / місяцьВідвідайте веб-сайтПрочитайте огляд

Для кращої безпеки$ 4,65 / місяцьВідвідайте веб-сайтПрочитайте огляд

Для найвищої конфіденційності€ 8,95 / МісяцьВідвідайте веб-сайтПрочитайте огляд

Краща серверна мережа$ 2,88 / місяцьВідвідайте веб-сайтПрочитайте огляд

4. Використовуйте браузери Tor або інші браузери конфіденційності

Ви можете скористатися деякими браузерами конфіденційності, найпопулярнішим із яких є браузер Tor. Браузер Tor використовує багато приватних серверів для шифрування вашого трафіку, які називаються ретрансляторами, так що кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, не може бути відстежений ніхто. Існують також деякі інші браузери конфіденційності, які ви можете знайти в Інтернеті, які можна використовувати як для настільних ПК, так і для мобільних пристроїв. Використовуючи ці браузери, гарантується, що ваша веб-передача даних є безпечною та приватною, а ваш Інтернет-провайдер взагалі не може її контролювати.

5. Тримайте свою VPN активною на всіх пристроях

Якщо ви хочете постійно підтримувати безпеку та приватність своєї веб-переглядача чи будь-якої іншої роботи в Інтернеті, не контролюючи її провайдером, вам доведеться підтримувати свою VPN активною на всіх ваших пристроях. Це може включати і ваш маршрутизатор. Також переконайтеся, що VPN автоматично активується під час кожного ввімкнення пристрою. Не роблячи цього, час від часу ви можете просочувати інформацію про приватний веб-переглядач до свого провайдера. Тож краще пам’ятати про це.

Ось кілька порад, щоб не допустити, щоб ваш Інтернет-провайдер контролював вашу онлайн-діяльність. Дотримуючись цих порад, ви зможете залишатися таємницею кожного разу, коли ви підключатиметесь до Інтернету, без того, щоб хто-небудь міг відстежувати та контролювати вас. Не тільки для вашого провайдера, але й для уряду, хакерів, рекламодавців та корпорацій.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me