Найкращі 5 підказок щодо розблокування YouTube та розблокування доступу до YouTube у Китаї

Китай добре відомий своїми суворими правилами проти використання VPN у своїй країні. Місцева влада може навіть заарештовувати громадян, які забезпечують приватне з’єднання для користувачів у країні. Однак це не означає, що VPN повністю заборонений для країни. Забороняються лише послуги VPN, які надаються в цій країні громадянами цієї країни. Уряд все ще вимагає від громадян дотримуватися правил не використовувати VPN під час роботи в Інтернеті, особливо якщо вони використовують своє приватне з’єднання, щоб критикувати уряд або викликати будь-які проблеми в країні.


У багатьох випадках, коли компаніям, що працюють під юрисдикцією Китаю, потрібно використовувати віртуальне приватне з’єднання для своєї господарської діяльності, їм потрібно отримати дозвіл уряду на це. Це тому, що більшості компаній потрібно буде використовувати такі сервіси, як Google Drive, YouTube, соціальні медіа та інші глобальні онлайн-сервіси, заборонені в країні. Туристам дозволено використовувати VPN для обходу обмежень уряду.

Якщо у вас є проблеми з доступом до YouTube у Китаї, це можна зрозуміти, оскільки YouTube заборонений урядом Китаю. Отже, щоб отримати доступ до YouTube у Китаї, вам потрібно використовувати VPN. Але, як мовиться, звичайним громадянам зазвичай не дозволяється користуватися будь-яким приватним зв’язком. Тому, ось 5 порад щодо розблокування YouTube та розблокування доступу до YouTube у Китаї:

1. Встановіть VPN перед тим, як приїхати в країну

Якщо ви турист або відвідувач, який хоче залишитися в Китаї на короткий період, вам потрібно встановити або принаймні завантажити бажане програмне забезпечення для віртуального приватного зв’язку перед приїздом у країну. Це тому, що коли ви доїдете до країни, є велика ймовірність, що всі веб-сайти та додатки VPN будуть заблоковані урядом. Отже, якщо ви не завантажували та не встановлювали програмне забезпечення VPN перед тим, як приїхати туди, вам доведеться застрягти з використанням звичайного підключення, яке доступне в цій країні.

Також важливо не використовувати жоден безкоштовний сервіс віртуального приватного з’єднання, оскільки, ймовірно, всі вони будуть непридатними. Найкраще, щоб користуватися платним VPN під час перебування в Китаї.

2. Підпишіться на службу VPN, яка спеціально дозволяє обходити великий брандмауер Китаю

Вам потрібно знати, що китайський уряд дуже суворо дотримується правил приватного підключення до своїх громадян. Це означає, що жителям цієї країни абсолютно не дозволено обійти Великий Брандмауер, який створив уряд. Громадяни потенційно можуть загрожувати штрафами або тюремним ув’язненням, коли вони намагаються використовувати VPN для обходу Великого Брандмауера. Однак для сторонніх та ділових користувачів уряд все-таки дозволяє їм використовувати VPN деякими способами.

Тим не менш, не всі сервіси VPN обладнані достатньо сильним шифруванням, щоб обійти Великий Брандмауер Китаю. Вам потрібно знайти хорошого постачальника послуг, який забезпечить можливість обійти обмеження Китаю.

3. Робіть це лише якщо ви є відвідувачем туризму чи тимчасового відпочинку

Якщо ви є законним громадянином Китаю, вам не рекомендується обходити Великий Брандмауер Китаю, оскільки це може бути небезпечно для вас. Крім того, вам потрібно перевірити місцеві правила щодо використання віртуального з’єднання, чи це можливо чи заборонено абсолютно. Деякі місцеві правила можуть переслідувати користувачів відразу, коли влада виявить, що вони використовують приватне з’єднання. Тож використовуйте VPN, щоб обійти обмеження уряду Китаю, якщо ви турист чи тимчасовий відвідувач країни.

4. Використовуйте режим інкогніто

Використовуйте VPN лише тоді, коли це необхідно, особливо коли ви хочете переглянути відео з YouTube, а потім видаляйте всі сліди історії перегляду. Корисно використовувати режим інкогніто у вашому браузері, якщо ви хочете, щоб історія перегляду була чистою. Режим інкогніто допоможе вам зберегти все приватне під час використання VPN, тому навіть коли владі перевіряють вашу історію переглядів, вам не потрібно буде турбуватися про те, щоб залишити сліди використання VPN на своєму пристрої.

5. Використовуйте розширення для браузера проксі або VPN

Щоб зробити використання VPN ще більш непомітним, слід також встановити розширення браузера VPN перед приїздом до Китаю. Потім ви можете приховати розширення та використовувати його лише тоді, коли вам потрібно мати доступ до YouTube. Виберіть постачальника VPN, який дозволяє встановити розширення браузера для їх служби. Або ви можете використовувати веб-сайти проксі-серверів, хоча ці веб-сайти можуть бути заблоковані урядом. Але якщо ви можете знайти той, який працює, ви можете використовувати ці проксі-сайти для доступу до YouTube з Китаю.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map