Найкращі розширення VPN та конфіденційності, які ви можете встановити на веб-переглядачі Chrome

Chrome – це найпопулярніший веб-переглядач у світі як для настільних, так і для мобільних пристроїв. Це браузер, який більшість людей використовували для перегляду Інтернету щодня. З часу виходу цього браузера і зростання популярності ОС Android, зростання Chrome швидко зростає. Багато функцій додаються регулярно, і браузер стає стабільнішим та швидшим. У браузері є деякі дуже важливі функції захисту конфіденційності, такі як захист від зловмисного програмного забезпечення, захист від шкідливих веб-сайтів тощо.


Однак використання браузера без додаткових розширень VPN та конфіденційності не забезпечить вам повний захист вашої конфіденційності та безпеки в Інтернеті. На щастя, у веб-магазині Chrome є багато розширень VPN та конфіденційності. Вам просто потрібно вибрати найкращі для себе на своєму пристрої. Ось кілька найкращих розширень VPN та конфіденційності, які ви можете встановити зараз у веб-переглядачі Chrome:

1. Вітрянка

Серед багатьох преміум-послуг VPN, які надають безкоштовне VPN-з’єднання, Windscribe – це той, який пропонує найбільшу пропускну здатність на місяць. Більше того, безкоштовний сервіс має таку саму якість, що і преміум-сервіс із різницею лише в обмеженні пропускної здатності та параметрах сервера. Преміум-номер необмежений, а безкоштовний – 10 Гб на місяць.

Якість швидкості та стабільності її VPN-з’єднання є першокласним. Тому рекомендується встановити це розширення на веб-переглядачі Chrome, щоб ви могли негайно переключити перегляд у приватний веб-перегляд. Краще, ви можете підписатися на преміальний план, щоб отримати всі переваги конфіденційності в Інтернеті за допомогою цього розширення Chrome.

2. Походження uBlock

uBlock Origin – розширення рекламного блокування, яке захопило світ штурмом, зростаючи популярність все більше людей, що встановлюють це розширення у своєму браузері. Насправді відбувається зрушення, яке відбувається з точки зору переважного розширення для блокування реклами для використання.

AdBlock Plus був популярним у минулому, але це розширення містить більше можливостей і надає користувачам повний захист від шкідливої ​​реклами в Інтернеті. Крім того, це простий у використанні та налаштуваннях, що дає вам максимальний контроль над оголошеннями, які ви хочете показувати, або веб-сайтами, які ви хочете відфільтрувати. Це, безумовно, обов’язкове розширення для вашого браузера Chrome, якщо ви хочете безпечно та приватно переглядати Інтернет.

3. Badger конфіденційності

Прикро знати, що більшість веб-сайтів, які ви відвідуєте сьогодні, шпигують за вами. Вони хочуть зібрати якомога більше даних від своїх відвідувачів, щоб ще більше просунути свій власний порядок денний. Зазвичай вони роблять це для того, щоб заробити більше грошей на своїх рекламах.

Але деякі погані веб-сайти там можуть піти далі. Вони можуть захотіти збирати ваші дані з метою продажу їх третім сторонам. Ці веб-сайти порушують конфіденційність користувача, не знаючи про це користувачів. Badger – конфіденційність – це розширення, яке може допомогти вам вимкнути шкідливу рекламу та відключити шпигунство від веб-сайтів, які ви відвідуєте. З цим розширенням веб-сайти, які ви відвідуєте, не можуть відслідковувати вашу поведінку в Інтернеті задля власних вигод.

4. Webutation

Пам’ятайте, що не всі веб-сайти, які ви відвідуєте, корисні для вашої безпеки в Інтернеті. Є тисячі веб-сайтів, які є шкідливими, і ці веб-сайти є досить популярними. Отже, вас може одурити їх популярність, думаючи, що ці веб-сайти безпечні для відвідування. Але насправді ці сайти взагалі не безпечні для відвідування. Приклади цих сайтів включають веб-сайти, які пропонують незаконне завантаження, незаконне потокове передавання, незаконний обмін файлами, нецензурні матеріали, безкоштовне програмне забезпечення тощо. Багато веб-сайтів, створених за допомогою піддоменів такої популярної веб-платформи, як Blogger та WordPress, також можуть бути небезпечними для вас. Часто вони змушують вас встановлювати погане програмне забезпечення, яке може пошкодити вашу систему або встановити на ньому віруси та зловмисне програмне забезпечення.

Webutation – це розширення для Chrome, яке ви можете використовувати для перевірки репутації будь-якого веб-сайту, який ви відвідуєте. Отже, перш ніж ввести туди свою особисту інформацію, ви можете просто перевірити репутацію веб-сайту, використовуючи це розширення, і ви дізнаєтесь, чи безпечно це зробити.

5. LastPass

Вам важливо відслідковувати свої паролі, особливо якщо ви регулярно використовуєте різні онлайн-сервіси. Ще важливіше – зберігати ваші паролі в безпечному місці, якщо ви використовуєте різні складні паролі для цих онлайн-служб. Таким чином, ви завжди можете бути впевнені, що зможете без проблем відслідковувати всі ваші паролі.

LastPass – це програмне забезпечення для керування паролями, яке доступне у вигляді розширення Chrome, що дозволяє зберігати та керувати паролями в одному захищеному та приватному місці. Він також допомагає автоматично заповнювати свої паролі до різних онлайн-сервісів, гарантуючи, що ці послуги є законними та безпечними у користуванні. Рекомендується встановити на Chrome, щоб ви захищалися від будь-яких фішинг-сайтів чи хакерів (крадіжок паролів) під час перегляду Інтернету..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map