Причини, чому послуги VPN, що мають лише протокол PPTP, не є безпечними

Створення стійкої послуги VPN потребує великих інвестицій з боку компанії VPN. Ось чому вони стягують з вас розумну щомісячну або щорічну плату за послугу, яку ви використовуєте. Вони також пропонують різні додаткові функції за додаткову плату, що дасть вам кращий захист у вашій онлайн-діяльності. Однак є дешеві або безкоштовні VPN-сервіси, які не хочуть витрачати занадто багато грошей на створення стійкої послуги приватної мережі для своїх користувачів. Вони використовують лише дуже базовий протокол захисту, який, на їх думку, є досить хорошим для пересічних користувачів.


Так, це звичайна практика для тінистих постачальників послуг VPN, які пропонують свої послуги безкоштовно або лише за дешевою ціною. Їх мета – просто залучити все більше користувачів, щоб вони могли монетизувати своїх користувачів сторонніми оголошеннями та іншими пропозиціями. Для протоколу безпеки вони використовують простий протокол PPTP, який не забезпечує достатню безпеку та конфіденційність для своїх користувачів. Вам слід уникати такого типу послуги VPN. Ось причини, через які послуги VPN із лише протоколом PPTP не захищені:

1. Це застарілий протокол безпеки

PPTP використовується з епохи Windows 95, і протокол безпеки не оновлювався так часто, як інші більш досконалі протоколи безпеки із сильним шифруванням сьогодні. Ось чому дешеві або безкоштовні VPN послуги можуть легко використовувати цей протокол PPTP, оскільки реальної вартості використання цього протоколу немає. Однак цей застарілий протокол безпеки робить його дуже небезпечним для користувачів. Чому? Це тому, що якщо ви покладаєтесь лише на цей протокол безпеки, існує ризик витік ваших даних, оскільки він не захищений повністю..

2. Є більш безпечні альтернативи

Наприклад, існує протокол OpenVPN, більш захищена альтернатива PPTP, яка є відкритим кодом і завжди оновлюється. Є й інші вдосконалені протоколи, які використовують 256-бітний метод шифрування, що забезпечує захист вашого мережевого зв’язку постійно. Лише добрі та надійні постачальники VPN використовуватимуть ці безпечніші альтернативи для приватної мережі, оскільки ці протоколи більше підходять для захисту конфіденційності та безпеки користувача. Немає підстав для продовження використання PPTP, якщо ви можете зв’язатися з більш безпечними альтернативами.

3. PPTP, як відомо, дуже вразливий для шкідливих атак

У протоколах PPTP виявлено занадто багато дірок у безпеці, і ці отвори зазвичай стають слабкими точками входу для різних зловмисних атак. Навіть хакерам-новачкам дуже легко спробувати зламати протокол PPTP і перешкоджати передачі даних у рамках цього протоколу. Отже, ви повинні бути особливо обережними при використанні цього протоколу безпеки у приватному зв’язку. Коротше кажучи, якщо ви використовуєте лише PPTP, ви фактично не використовуєте приватне з’єднання, оскільки ви можете легко піддавати передачу даних різним шкідливим атакам.

4. Є багато PPTP-хаків

Кожен бажаючий може деякий час переглядати Інтернет та знаходити для завантаження багато програм для злому PPTP. Це означає, що будь-хто, навіть якщо людина взагалі не розуміє про злом, може встановити програмне забезпечення для злому PPTP та зламати доступне з’єднання PPTP. Як результат, вони можуть легко перехопити передачу даних в рамках цього протоколу і, таким чином, викрити важливу інформацію користувачів, які використовують цей протокол. Подумайте, коли ви використовуєте цей протокол для приватних заходів, таких як Інтернет-банкінг та покупки. Коли ви розміщуєте інформацію про свою кредитну картку в різних інтернет-магазинах, люди можуть легко зламати цю інформацію, якщо ви використовуєте цей слабкий протокол PPTP.

5. Багато хакерів орієнтуються на протоколи PPTP

Нарешті, існує так багато хакерів, які орієнтуються на протоколи PPTP, оскільки їм дуже легко порушити безпеку цього протоколу та отримати важливі дані від користувачів. Більше того, оскільки все ще існує досить багато людей, які використовують цей протокол, переважно через безкоштовні або дешеві VPN-сервіси, все ще існує маса потенційних жертв, над якими ці хакери можуть працювати. Для цих хакерів дуже важко зробити злом більш захищеного та вдосконаленого протоколу безпеки, і для цього потрібно багато часу, сил та навичок. Ось чому вони швидше зламують деякі протоколи PPTP, ніж витрачають необмежений час, намагаючись зламати більш безпечний протокол.

Саме тому послуги VPN, що мають лише протокол PPTP, не захищені. Якщо ви дійсно піклуєтесь про свою конфіденційність, ви повинні переглянути протоколи безпеки, які використовує ваш постачальник VPN, і переконатися, що вони використовують вдосконалені протоколи безпеки. Якщо вони використовують лише протокол PPTP, переконайтеся, що ви перейшли до іншого постачальника VPN заради вашої власної конфіденційності та безпеки в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map