Прості та безпечні поради щодо захисту вашого iPhone від хакерів

Apple iPhone – це флагманський бренд мобільних пристроїв від Apple, який працює з власною операційною системою під назвою iOS. IOS сильно відрізняється від Android, оскільки працює лише на апаратному забезпеченні Apple. Це означає, що його не можна використовувати на будь-якому іншому пристрої, крім створеного Apple. У iPhone також є різні функції безпеки, які серйозно ставляться до конфіденційності користувача. Насправді пристрої iPhone призначені для захисту приватних даних користувачів та захисту користувачів від будь-якого порушення даних. Завдяки таким функціям, як розпізнавання обличчя, датчик відбитків пальців, пошук викраденого пристрою, дистанційний контролер та інтеграція зі сховищем iCloud, iOS є однією з найбезпечніших та найбезпечніших мобільних ОС на ринку.


Однак, маючи всі функції безпеки та конфіденційності, які має iPhone, хакери все ще можуть порушити ваш пристрій, якщо ви не будете обережні або навіть не знаєте, як використовувати ці функції конфіденційності. Найпоширеніша ситуація злому iPhone – це коли хакери успішно зламали хмарний доступ до своїх жертв у хмарному сховищі, що дозволяє їм переглядати будь-які приватні файли чи фотографії, що зберігаються користувачами на цій хмарній платформі зберігання даних. Ось чому для вас важливо знати, як захистити свій iPhone від таких можливих хакерських атак. Ось прості та безпечні поради щодо захисту вашого iPhone від хакерів:

1. Будьте впевнені, щоб запустити останню операційну систему iOS

Apple регулярно оновлює свою операційну систему iPhone, будь то лише невеликі оновлення чи великі оновлення. Якщо ви цього не зробили, рекомендується оновити мобільну ОС до останньої версії iOS. Це тому, що компанія зазвичай робить оновлення доступним для більшості останніх версій пристроїв iPhone. Отже, немає підстав для того, щоб ви не дотримувались графіку оновлень і переконувались, що на вашому пристрої встановлена ​​найновіша операційна система. Оновлення або оновлення завжди матимуть найновіші функції захисту безпеки, які забезпечують найкращий захист конфіденційності для користувачів.

2. Увімкніть усі параметри безпеки

У Apple багато варіантів безпеки, які доступні в меню “Налаштування”. Ви можете легко перетворити всі ці параметри безпеки по черзі, щоб підвищити безпеку та захист конфіденційності пристрою. Краще ввімкнути всі варіанти безпеки, які, на вашу думку, будуть корисними для вас. Деякі параметри безпеки можуть зробити ваш пристрій більш незручним у використанні, але якщо ви вважаєте, що вам потрібно більше захистити свою конфіденційність, варто подумати про їх ввімкнення. Такі функції, як Find My iPhone або віддалене видалення даних, добре ввімкнути, якщо ви втратите свій пристрій. У такий час, коли інші люди знаходять це, вони не можуть отримати доступ до ваших даних.

3. Увімкніть функцію двофакторної аутентифікації

Усі пристрої Apple оснащені Apple ID, що є обліковим записом, який ви можете використовувати для доступу до різних хмарних функцій свого пристрою. Без цього ідентифікатора ви не зможете увійти у свій обліковий запис або скористатися App Store. Тож важливо зберегти цей ідентифікатор у безпеці та захистити його від будь-яких хакерів. Це тому, що є багато випадків, коли хакери можуть зламати або зламати ім’я користувача та пароль Apple ID жертви. Це дає їм повний доступ до різних хмарних функцій, якими користується жертва. Двофакторна автентифікація забезпечить безпеку вашого Apple ID від будь-якого можливого злому, оскільки про кожну спробу входу вам буде повідомлено, і вам потрібно підтвердити кожну спробу входу на іншому пристрої.

4. Використовуйте VPN під час входу в загальнодоступні мережі Wi-Fi

Існують різні загальнодоступні станції зарядки та мережі Wi-Fi, якими ви можете користуватися по всій країні. Насправді, багато людей використовують їх для зручності, особливо під час очікування в громадських місцях, таких як вокзали або аеропорти. Погана новина полягає в тому, що зарядні станції та мережі Wi-Fi, встановлені в таких громадських місцях, можуть не бути безпечними для вашого пристрою. Насправді вони можуть використовувати незашифроване мережеве з’єднання, яке постійно контролює активність своїх користувачів в Інтернеті. Ось чому для вас важливо завжди активувати мережу VPN, коли ви входите в будь-які загальнодоступні мережі Wi-Fi або використовуєте будь-які загальнодоступні станції зарядки. У App Store є багато служб VPN, які ви можете використовувати для захисту конфіденційності в Інтернеті під час використання пристрою iPhone.

5. Будьте обережні щодо кожного повідомлення, яке ви отримуєте на своєму iPhone

Якщо ви використовуєте свій iPhone для спілкування з іншими людьми регулярно, пам’ятайте про повідомлення, якими ви обмінюєтесь з іншими людьми. Це особливо актуально, коли ви використовуєте свій пристрій для доступу до різних платформ соціальних медіа. Кожне отримане вами повідомлення може потенційно призвести до порушення конфіденційності, особливо якщо такі повідомлення походять від людей, яких ви не знаєте. Наприклад, коли ви отримуєте будь-які посилання для скидання пароля, переконайтесь, що вони вивчають ці посилання та підтверджують, що вони надіслані законними компаніями. В іншому випадку ви можете стати жертвою хакерської атаки. Також будьте обережні до кожного приватного повідомлення, яке ви отримуєте в соціальних мережах.

Це прості та безпечні поради щодо захисту вашого iPhone від хакерів. Для вас дуже важливо переконатися, що ваш iPhone завжди захищений, оскільки велика ймовірність, що ви зберігаєте на своєму пристрої багато приватної та особистої інформації. Ці поради допоможуть вам легко досягти цієї мети.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map