Розуміння брандмауера веб-додатків (WAF) – найкращі сервіси WAF, якими ви можете скористатися

Брандмауер веб-додатків не такий, як звичайний брандмауер, який можна встановити на свій пристрій. За допомогою звичайного брандмауера ви можете захистити свій пристрій від різних атак, які можуть піддавати його небезпеці, особливо хакерських атак, які можуть спричинити різні проблеми вашої конфіденційності та безпеки. Однак, WAF або брандмауер веб-додатків займається лише захистом від різних загроз веб-додатку. Так, замість того, щоб встановлюватись на пристрої, WAF використовується для захисту веб-програми, щоб забезпечити її завжди без проблем.


Брандмауер веб-додатків використовувався більшістю компаній, які повністю запускають своє програмне забезпечення або програми в Інтернеті, щоб запобігти різним можливим загрозам, таким як втрата даних, DDoS-атаки, злому та інші види подібних атак. WAF працює, запобігаючи входу у ваш веб-додаток шкідливих запитів HTTP або HTTPS, що зберігає стабільність, безпеку та надійність веб-програми для користувачів.. Ось основні послуги WAF, якими ви можете скористатися:

1. Захист від DDoS та запобігання втрат даних

Це загальна послуга, яку WAF може надати вам, оскільки вона покликана пом’якшити різні можливі атаки в Інтернеті, які можуть спробувати перешкодити належній роботі веб-додатків. Захист від послуги DDoS не дозволить вам отримати веб-додаток відмови у наданні послуг, а отже, бути недоступним для користувачів. Він працює, запобігаючи будь-яким подвигам HTTP-запиту, які можуть викликати DDoS на вашому сервері. Крім того, запобігання втраті даних дозволить запобігти будь-яким загрозам викрадення важливих даних вашого користувача та збереже їх недоторканими та приватними для користувачів.

2. Вивантаження та реєстрація SSL

Послуга розвантаження SSL – це тип брандмауера веб-додатків, який дозволяє завантажувати навантаження веб-програми на інший сервер. Зазвичай це робиться для обробки запитів від SSH та HTTP набагато швидшим способом, забезпечуючи користувачам простоту користування вашими веб-додатками. Роблячи це, ви можете гарантувати, що користувачі можуть швидше отримувати доступ до ваших додатків, не відстаючи. Послуга ведення журналів дозволяє надати різні типи журналів для веб-додатків та полегшити доступ користувачів до нього різними способами.

3. Блокування геолокації та балансування завантаження сервером

Ще одна послуга, яку варто згадати – це блокування геолокації, яке дозволяє блокувати певні регіони у доступі до веб-програми. Якщо ця послуга активована, ви зможете заблокувати область, яка може спробувати атакувати ваш сервер неодноразово. Таким чином, така атака не може бути повторена, що дозволяє захистити веб-додаток. Крім того, сервіс балансування навантаження на сервер дозволяє зменшити навантаження на фізичні сервери, врівноважуючи навантаження між фізичним та віртуальним серверами. Це може забезпечити більшу стабільність ваших додатків і забезпечити більше зручності для збереження захисту безпеки на високому рівні.

4. Приховування та автентифікація сервера

Брандмауер веб-додатків також може надавати сервіс приховування сервера, що дозволяє приховати непотрібні дані із заголовків HTTP. Це дає більше конфіденційності для користувачів і дозволяє відображати важливі для сервера дані. Служба аутентифікації дозволяє менше навантажувати сервер, завантажуючи завдання аутентифікації на інший сервер, дозволяючи повністю використовувати сервери для обробки даних. Не тільки WAF здатний захищати безпеку веб-додатків, він також може підтримувати ваші сервери в стабільному стані.

5. Перевірка відповідності та інтеграція пісочниці

Служба перевірки відповідності – це частина сервісу WAF, яка дозволяє вам відповідати всім стандартам відповідності вимогам влади, не виконуючи такі стандарти вручну. Перевірка відповідності вже включена в систему WAF, і вам не потрібно налаштовувати її на окремі веб-програми. Служба інтеграції пісочниці допомагає вам створити середовище пісочниці для вкрай підозрілих трафіків перед їх обробкою на сервері. Це означає, що будь-які потенційні загрози будуть ізольовані ще до того, як вони можуть бути виконані у вашій веб-програмі. Це як функція карантину, яка входить до вашого звичайного антивірусного або брандмауера.

Це найкращі сервіси WAF, якими ви можете скористатися. Розуміючи детальніше про брандмауер веб-додатків, ви можете переконатися, що ваші веб-додатки захищені від різних потенційних загроз і тримати його у стабільному та надійному стані.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map