Розуміння OpenVPN та різних способів їх використання

Існує багато протоколів шифрування, які використовуються службами VPN для того, щоб вони могли захистити своїх користувачів під час їхньої онлайн-діяльності. Коли ви переглядаєте Інтернет, веб-сайти, які ви відвідуєте, можуть записувати або відстежувати вашу IP-адресу, і при цьому вони будуть знати, звідки ви родом. Це стосується і інших третіх осіб. У той час, коли вашу справжню особистість контролюють шкідливі треті сторони, це може бути небезпечно для вашої онлайн-безпеки. Ось чому службам VPN потрібно використовувати протоколи шифрування, оскільки одна з їх функцій – полегшити приватну мережу для захисту даних своїх користувачів..


Один із доступних протоколів шифрування називається OpenVPN. OpenVPN – це протокол VPN з відкритим кодом, який забезпечує більшу безпеку, ніж звичайні та застарілі протоколи, такі як PPTP та L2TP. Протокол OpenVPN пропонує 256-бітний захист для своїх користувачів, що є найсильнішою системою шифрування, доступною сьогодні. OpenVPN також є гнучким, оскільки його можна використовувати на багатьох платформах та пристроях. Ось важлива інформація, яка може збільшити ваше розуміння щодо OpenVPN та різних способів їх використання:

1. OpenVPN є відкритим кодом та легко настроюється

Слово “Відкрити” у OpenVPN означає розімкнутий код, це означає, що ця технологія протоколу VPN має свій вихідний код, вільно доступний для перегляду та зміни будь-кого. Через характер відкритого коду цього протоколу, це означає, що користувачі можуть легко подивитися на код і змінити його за необхідності. Для багатьох служб VPN вони мають модифіковану версію OpenVPN, яка пропонує власницький захист для своїх користувачів. За допомогою цієї функції кожен може змінювати та налаштовувати цей протокол відповідно до своїх потреб.

2. Цей протокол може використовуватися на різних платформах

На відміну від інших протоколів приватного підключення, які доступні сьогодні, таких як PPTP та L2TP, які часто використовуються безкоштовними службами VPN, OpenVPN – це протокол, який поки що має найкращу сумісність з різними платформами. Інші протоколи можуть бути сумісні лише з певними платформами, і, крім того, вони можуть пропонувати менше функцій, ніж OpenVPN. Однак, як протокол шифрування, OpenVPN є дуже гнучким і може використовуватися на різних платформах та пристроях.

3. Він підтримує TCP та UDP для передачі даних

Яку користь робить протокол VPN, якщо він має повільну продуктивність? Основна проблема при виборі протоколу шифрування для використання полягає в тому, наскільки швидко протокол може обробляти передачу даних. Якщо протокол є високобезпечним, але він відстає в передачі даних, такий протокол, безумовно, не є корисним. На щастя, це не так у OpenVPN. OpenVPN підтримує TCP та UDP для передачі даних, це означає, що він може обробляти передачу даних дуже швидко залежно від ваших потреб. Передача TCP може бути використана під час відвідування звичайних веб-сайтів, а з іншого боку, передача UDP може використовуватися в іграх в Інтернеті та відео для швидшої передачі даних.

4. З його допомогою можна обійти обмеження DPI

У країнах, де VPN контролюється, вони використовують систему під назвою DPI, яка розшифровується як перевірка глибокого пакету. Ця система призначена для виявлення приватних зв’язків та моніторингу користувачів Інтернету, коли вони здійснюють свою онлайн-діяльність. Ця технологія DPI – це те, що унеможливлює використання більшості служб VPN у Китаї. Однак технологія OpenVPN пропонує користувачам можливість обійти обмеження DPI, унеможлививши уряд виявити приватне з’єднання. Ось чому деякі високоповажні VPN-послуги все ще можуть використовуватися в Китаї, оскільки вони пропонують модифікований протокол OpenVPN, який може обійти будь-які обмеження DPI в цій країні..

5. Це більш безпечно і стабільніше, ніж інші протоколи

Завдяки своєму відкритому коду, OpenVPN регулярно оновлювався та оновлювався останніми функціями безпеки, як це потрібно в поточному технологічному ландшафті. Ось чому OpenVPN – це один із найбезпечніших і найстабільніших протоколів приватного з’єднання, який доступний сьогодні. Використовуючи цей протокол, гарантується, що ваше приватне з’єднання є абсолютно анонімним і його дуже важко зламати. Він використовує потужну 256-бітну систему шифрування, яка унеможливлює порушення цього протоколу будь-якими шкідливими сторонніми сторонами.

Це те, що дасть вам більше розуміння щодо OpenVPN та способів його використання. Вибираючи приватне підключення до мережі, вам краще вибрати службу, у якій увімкнено протокол OpenVPN, щоб ви могли забезпечити найкращий захист та ефективність своєї інтернет-активності.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map