Розумний DNS – 5 речей, які відрізняють його від віртуальної приватної мережі

Розумний DNS – один з декількох інструментів для розблокування будь-яких типів Інтернет-обмежень. Функція Smart DNS схожа на VPN, але є багато відмінностей, які роблять Smart DNS менш бажаним у використанні. Цей інструмент для розблокування працює, дозволяючи вам отримати доступ до спеціального сервера DNS, куди ваш інтернет-трафік буде перенаправлений до того, як зайти на веб-сайт, який ви хочете відвідати. Так, наприклад, якщо ви живете в Азії і хочете отримати доступ до Smart DNS-сервера в США, ваш інтернет-трафік буде перенаправлений на сервер США, перш ніж ви дійсно відвідаєте призначений веб-сайт. Як результат, ваш трафік буде схожий на звичайний трафік США для веб-сайту, який ви отримуєте, що дозволяє отримувати доступ до багатьох заблокованих веб-сайтів у дорозі.


Хоча спосіб роботи він схожий на VPN, Smart DNS має свої переваги та недоліки. На відміну від VPN, він змінює лише вашу DNS-адресу, зберігаючи вашу IP-адресу недоторканою, і не має жодного типу захисту конфіденційності для вашої онлайн-активності. Ось 5 речей, завдяки яким Smart DNS відрізняється від віртуальної приватної мережі:

1. Він забезпечує швидшу швидкість, ніж більшість VPN-послуг

Основна родзинка Smart DNS – швидкість. Використовуючи інший DNS-сервер, ви зможете ефективно підвищити швидкість з’єднання, оскільки він може забезпечити вам більш стабільне з’єднання. Однак у випадку Smart DNS він уже налаштований на найкращу швидкість та продуктивність, тому ви можете легко передавати потоковий вміст, який є пропускною здатністю, за допомогою цього інструмента для розблокування, не турбуючись про зниження продуктивності. Він також дуже надійний з точки зору продуктивності, яку він забезпечує, що робить його кращим вибором, якщо ви хочете просто передавати вміст з різних регіонів на повній швидкості, на відміну від VPN-з’єднання, яке може призвести до уповільнення під час потокового потоку..

2. Він не приховує вашої реальної IP-адреси

Хоча VPN – найкращий спосіб захистити вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті, Smart DNS не призначений для захисту конфіденційності в Інтернеті. За допомогою цієї послуги ви зможете змінити лише свою DNS-адресу, але не свою IP-адресу. Як результат, ви завжди відображатимете свою справжню IP-адресу на веб-сайтах, які ви відвідуєте. Це означає, що ви не можете використовувати цю розблоковувальну службу для приховування конфіденційності в Інтернеті, оскільки вона не має жодної функції захисту конфіденційності. Він просто перенаправляє ваш початковий трафік на DNS-сервер, а потім перенаправляє його на цільові веб-сайти.

3. Це може розблокувати обмеження веб-сайту так само, як VPN

Хороша новина про Smart DNS полягає в тому, що його можна використовувати для розблокування будь-якого типу обмежень регіону для будь-якого інтернет-вмісту. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до Netflix US з країни, в якій ви проживаєте, ця послуга є досить надійною і надійною, що дозволяє вам отримати доступ до Netflix US, просто змінивши DNS-сервер. Насправді налаштування цієї послуги простіше, ніж налаштування програмного забезпечення або програм VPN, оскільки вам просто потрібно змінити адресу DNS і ви можете негайно розблокувати будь-які обмеження веб-сайту без будь-яких складних кроків.

4. Ви все ще схильні до кібер-атак та сторонній моніторинг за допомогою смарт-DNS

Оскільки ця служба розблокування не надає вам жодної функції маскування IP-адрес, це означає, що ви завжди будете відкривати свою IP-адресу на веб-сайтах, які ви відвідуєте. Крім того, це означає, що у вас немає надійного захисту конфіденційності та безпеки, як VPN-з’єднання, що дозволяє хакерам або будь-яким недобросовісним стороннім сторонам контролювати ваш трафік та красти важливі дані. Під час використання цієї послуги ваша конфіденційність в Інтернеті – це ваша відповідальність, і ви повинні використовувати мережеве з’єднання якомога ретельніше.

5. У ньому немає додаткових функцій безпеки

Знову ж таки, метою Smart DNS є перенаправити трафік та розблокувати будь-які регіональні обмеження, які заважають вам отримувати доступ до певних веб-сайтів. Крім того, він забезпечує найкращу оптимізовану швидкість для доступу до вмісту, захищеного регіоном, щоб у вас не виникло проблем із ефективністю в процесі. Але він не пропонує додаткових функцій захисту на відміну від VPN-з’єднання. Це означає, що за допомогою цієї послуги для розблокування ви можете потрапити на шкідливий веб-сайт, і не буде жодних заходів захисту безпеки, які не дозволять вам отримати доступ до такого небезпечного веб-сайту. Іншими словами, ваша безпека в Інтернеті буде під загрозою.

Це відмінності між Smart DNS та VPN. Коротше кажучи, Smart DNS розроблений для швидкості, продуктивності та надійності, що дозволяє отримувати доступ до будь-якого веб-сайту, який заблокований урядом. З іншого боку, VPN пропонує вам повний захист конфіденційності та безпеки в Інтернеті, дозволяючи розблокувати або обійти будь-які обмеження в Інтернеті, що надають вам свободу в вашій онлайн-діяльності.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map