Що означає мати повну конфіденційність в Інтернеті? Речі, які вам потрібно знати

Конфіденційність в Інтернеті стала проблемою для багатьох користувачів Інтернету, оскільки багато урядів у світі вже не дуже переймаються цим питанням. Є багато шпигунства, відстеження та моніторингу користувачів Інтернету в їхній онлайн-активності, що робить його все більш неможливим для звичайних Інтернет-серферів користуватися Інтернетом вільно та приватно. Це тому, що незалежно від того, на якому веб-сайті вони не мають доступу, існує багато третіх сторін, які відстежують та відстежують їхню діяльність.


Кажуть, що VPN може захищати конфіденційність користувача та поважати його права на конфіденційність в Інтернеті, тоді як уряд та інші треті сторони, здається, ігнорують це. Але що означає мати повну конфіденційність в Інтернеті? Чи вважаєте ви, що VPN може допомогти вам відновити конфіденційність в Інтернеті та повернути Інтернет-свободу, втрачену в різних урядових законах та нормах? Ось що потрібно знати про повну конфіденційність в Інтернеті:

1. Це захист вашої особистої та приватної інформації

Коли ви переглядаєте Інтернет та відвідуєте багато веб-сайтів, ви неминуче обмінюєтесь своїми особистими чи приватними даними з різними третіми сторонами, особливо з веб-сервісами, якими ви користуєтесь. При цьому ваші особисті або приватні дані, такі як повна інформація про вашу адресу, приватні документи, фінансова інформація тощо, ці веб-сайти зберігаються на їх серверах. Наявність повної конфіденційності в Інтернеті означає, що ви можете гарантувати, що будь-які дані, які ви надсилаєте, завжди захищені від будь-яких витоків і не будуть використовуватися тими третіми сторонами іншими способами, ніж той, на який ви згодні.

2. Не турбує, чи відстежують деякі треті сторони вашу активність перегляду

Під час перегляду певних веб-сайтів з’явиться багато трекерів та третіх сторін, які намагаються контролювати вашу активність. Сюди входить уряд та Інтернет-провайдер, оскільки вони хочуть точно знати, що ви робите в Інтернеті. Вони здійснюватимуть моніторинг та відстеження веб-сайтів, які ви відвідуєте, і унеможливлюють уникнення цієї системи моніторингу, якщо ви не використовуєте приватне з’єднання. Повна конфіденційність в Інтернеті означає, що ви можете переглядати потрібні веб-сайти, не відстежуючи і не відстежуючи їх. Ви зберігаєте свої дані веб-перегляду, активність та поведінку.

3. Має особисту свободу досліджувати Інтернет

Маючи чимало законів та нормативно-правових актів щодо використання Інтернету, визначених вашим урядом, існує багато обмежень та цензури, з якими користувачі повинні стикатися щодня. На сьогодні уряд обмежує користувачів у своїй онлайн-діяльності переважно заради національної безпеки та стабільності самого уряду. Однак, маючи ціну на свободу доступу до Інтернету, багато людей повстають проти цих обмежувальних правил. Повна конфіденційність в Інтернеті означає, що Ви маєте свободу досліджувати Інтернет в міру необхідності, якщо Ви не займаєтесь незаконною діяльністю та не порушуєте правила. В наші дні навіть звичайні веб-сайти отримують обмеження та блокування уряду, що певним чином порушує права користувача на конфіденційність.

4. Це обмін вашими особистими даними за вашою згодою

Оскільки обмін вашими персональними даними неминучий і він став частиною самої онлайн-діяльності, ви маєте права контролювати, як такі дані використовуються. Є багато компаній, які не поважають конфіденційність користувача просто тому, що вони вважають ваші особисті дані своїм товаром, щоб заробити більше грошей на їхніх Інтернет-послугах. Якщо ви не хочете їх виконувати, ви можете припинити користуватися такою послугою. Повна конфіденційність в Інтернеті означає можливість повністю контролювати ваші персональні дані та запобігати будь-яким третім сторонам використовувати ваші особисті дані без вашого дозволу.

5. Це перегляд мережі без будь-яких ризиків онлайн-загроз

Зараз в Інтернеті ховається багато загроз, які можуть бути небезпечними для конфіденційності в Інтернеті. Не всі веб-сайти, які ви відвідуєте в Інтернеті, є хорошими веб-сайтами, це означає, що ці веб-сайти можуть містити шкідливі загрози, які можуть бути використані для крадіжки вашої приватної інформації, пошкодження ваших пристроїв, видалення важливих даних, шпигування за вашою діяльністю тощо. Повна конфіденційність в Інтернеті означає, що ви можете переглядати мережу, не стикаючись з цими ризикованими онлайн-загрозами. Ваш зв’язок завжди захищений від таких загроз, які можуть бути небезпечними для вашої конфіденційності та свободи в Інтернеті.

Це те, що вам потрібно знати про повне конфіденційність в Інтернеті. На щастя, VPN може дати вам саме це. Хоча уряд та треті сторони можуть намагатися порушити ваші права на конфіденційність, VPN може захистити ваші права на конфіденційність в Інтернеті та забезпечити вашу безпеку під час здійснення вашої онлайн-діяльності. Якщо ви цього не зробили, вам слід встановити надійне VPN-з’єднання на свій пристрій прямо зараз.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map