Що таке Facebook Onavo VPN і чому він не рекомендується вам

Onavo була ізраїльською VPN-компанією до того, як її придбали Facebook у 2013 році. Хоча протягом 5 років Facebook, здається, не використовує цю компанію для своєї платформи соціальних медіа, схоже, що починаючи з 2018 року, гігант соціальних медіа почнеться реалізувати VPN Onavo на своїй платформі. Його називають Facebook Protect, і він може бути доступний лише в певних країнах на сьогодні. Хоча кажуть, що Facebook Protect призначений для захисту приватної інформації та даних користувача, здається, що реальна мета цього VPN-сервісу не така хороша, як здається..


Коли користувачі натискають посилання з написом “Захистити” на своїй домашній сторінці у Facebook, вони будуть перенаправлені на сторінку магазину додатків для VPN Onavo. Тут користувачі можуть встановити службу VPN на свій пристрій і почати захист своїх даних. Однак, вивчаючи політику конфіденційності VPN Onavo, безкоштовна служба VPN не виглядає захисною від конфіденційності користувача.. Ось речі, які потрібно знати про Facebook Onavo VPN, і чому вам не рекомендується користуватися:

1. Як і будь-які інші безкоштовні послуги VPN, це погана послуга VPN

Коли продукт пропонується безкоштовно в Інтернеті, це зазвичай означає, що користувачі – це справжній продукт. Те, що Onavo VPN намагається зробити, це те, що воно намагається видобути дані користувача та відстежити їхню активність в Інтернеті в обмін на надання їм безкоштовного VPN-з’єднання. Ось чому ви не довіряєте безкоштовним віртуальним приватним мережним послугам, оскільки більшість із них користуються великим вмістом для користувачів. Використовуючи функцію Facebook Protect, не забудьте зрозуміти, що ви лише надаєте цій платформі соціальних медіа більше способів отримати доступ до вашої особистої та приватної інформації та використовувати їх для власних переваг.

2. Він збирає ваші дані та особисту інформацію

Перш ніж завантажувати або встановлювати VPN Facebook Protect на своєму мобільному пристрої, ви повинні прочитати та зрозуміти політику конфіденційності, яку вони мають на їх офіційній сторінці. Використовуючи цю послугу приватного з’єднання, ви даєте постачальнику послуг дозвіл на збір ваших даних та інформації на вашому пристрої. Отже, це не дуже захищає ваші дані. На відміну від реальних VPN-служб, які призначені для захисту приватної інформації користувача та збереження їх в безпеці та анонімності в Інтернеті, Facebook VP Onavo робить навпаки.

3. Він контролює та відстежує ваше мобільне використання

Facebook використовує свою нову функцію VPN Onavo, щоб дозволити їм шпигувати за поведінкою користувачів в Інтернеті. Хоча його можна встановити лише на своїх мобільних пристроях, платформи соціальних медіа більш ніж достатньо для збору даних про використання вашої програми на вашому пристрої. Політика конфіденційності конкретно зазначає, що ця служба віртуальної приватної мережі працює для моніторингу всієї вашої активності в Інтернеті, включаючи веб-сайти, які ви відвідуєте, додатки, які ви використовуєте, як часто ви використовуєте додатки тощо.

4. Він діє більше, ніж шпигунське програмне забезпечення, ніж служба VPN

Багато технічних аналітиків намагаються попередити користувачів, що нова функція Facebook Protect, яка все ще доступна у вибраних регіонах, може призвести до встановлення шпигунських програм, що представляють собою безкоштовну службу VPN. Це тому, що, встановивши Onavo VPN на своєму пристрої, ви по суті даєте Facebook знати про кожен ваш рух в Інтернеті, і тим самим це взагалі не захищає вашу конфіденційність. Насправді він продовжує шпигувати за вами та збирати всі ваші важливі дані на їх серверах. Як результат, ви постійно піддаєтесь впливу.

5. Це зраджує всі цілі віртуальної приватної мережі

У світі, де обмеження в Інтернеті стають все більш поширеними, VPN стає рятувальником, який допомагає людям обійти ці обмеження та повернути їм свободу в Інтернеті. Також віртуальна приватна мережа працює над тим, щоб підтримувати приватну та безпечну діяльність в Інтернеті, не маючи наміру шпигувати за поведінкою в Інтернеті. Це пояснюється тим, що більшість сервісів приватної мережі вважають конфіденційність користувача найвищим пріоритетом, і вони намагаються максимально шанувати права кожного користуватися Інтернетом вільно та відкрито. Facebook Onavo VPN не має таких самих поглядів, як і більшість приватних мережевих служб там, і тому його не слід називати в першу чергу службою VPN.

Що стосується вибору потрібної для вас послуги віртуальної приватної мережі, переконайтеся, що обрана вами послуга приватного з’єднання може справді захистити вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Крім того, ви повинні переконатися, що ваша онлайн-діяльність не контролюється самим постачальником послуг, а також будь-якими іншими сторонніми особами. Вам не рекомендується користуватися безкоштовним сервісом VPN, таким як Facebook Protect або Onavo, і натомість ви повинні знайти авторитетного постачальника послуг, який справді шанує ваші права на конфіденційність як користувач Інтернету..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map