Що таке переключення сервера в VPN? Чому це важливо?

Перемикання сервера – це особливість, яка часто включається в більшість сервісів VPN на ринку сьогодні. Ця функція дозволяє переходити на різні сервери приватної мережі відповідно до місця розташування в кожній країні. Так, наприклад, якщо ви хочете використовувати приватний сервер, який знаходиться в США, ви можете просто вибрати місце розташування в США, і ваше з’єднання миттєво буде перенаправлено на сервер США. Це теж саме, коли потрібно перейти на різні сервери в різних країнах.


Наявність функції комутації серверів дозволяє користувачам обирати сервери, якими вони хочуть користуватися, коли вони хочуть ним користуватися. Без цієї функції вам будуть призначені випадкові сервери без можливості вибору місця, яке ви хочете. Для багатьох безкоштовних VPN-сервісів зазвичай існує обмежена функція перемикання сервера, яка не дає вам свободи вибору приватних серверів у будь-який момент часу. Ось кілька речей, які потрібно знати про перемикання сервера і чому це важливо для вас:

1. Не всі послуги VPN пропонують необмежену функцію комутації сервера

Хоча більшість сервісів VPN зазвичай пропонують функцію перемикання сервера, це не означає, що всі вони дозволять вам переходити на різні сервери стільки разів, скільки вам потрібно. Так, деякі послуги VPN можуть обмежувати своїх користувачів переходити на різні сервери протягом певного періоду. Наприклад, є деякі VPN-сервіси, які дозволяють вам переходити в різні місця не більше 10 разів на місяць. Іншими словами, після того, як ви переключитесь на 10-е місце у визначеному місяці, ви заблокуєте користування цим приватним сервером до наступного місяця, коли квота на перемикання вашого сервера поповниться. Таким чином, вам важливо переконатися, що ви використовуєте службу VPN, яка дозволяє необмежену комутацію сервера.

2. Переключення сервера може допомогти вам отримати доступ до різних регіонів

Оскільки різні регіони пропонують різні типи контенту або розваг, до яких ви можете отримати доступ, вам знадобиться необмежена функція перемикання сервера, щоб ви могли насолоджуватися вмістом з різних регіонів. Наприклад, хоча регіони США можуть пропонувати більшість розваг, які ви можете знайти в Інтернеті, ви, можливо, не зможете отримати доступ до вмісту, який заблокований до регіону Німеччини за допомогою приватного сервера США. Вам потрібно перейти на сервер Німеччини, щоб мати доступ до вмісту, доступного лише в Німеччині. Ось чому важлива комутація серверів.

3. Він надає свободу в Інтернеті так, як ви цього хочете

Хоча головна передумова служб VPN – це звичайно дозволяти вам обходити будь-які обмеження в Інтернеті, це не зовсім так, якщо у вас немає функції комутації сервера у вашій VPN. Це тому, що для того, щоб обійти будь-які обмеження, особливо регіональні обмеження, ви повинні мати доступ до Інтернету з серверів, які належать країні, в якій застосовується захист цього регіону. Як згадувалося раніше, ви не можете використовувати сервери США, якщо хочете отримати доступ до вмісту, який доступний лише в Німеччині. Отже, навіть якщо ви використовуєте приватний сервер, це не означає, що ви можете отримати доступ до будь-якого потрібного вам вмісту, не використовуючи функцію перемикання сервера..

4. Кожне місце розташування сервера пропонує свої власні переваги

Хоча більшість авторитетних постачальників VPN пропонують щонайменше 30 серверів, розташованих у різних країнах, ви повинні знати, що це з певної причини. Чому ці служби VPN не надавали вам лише один централізований приватний сервер, який знаходиться в певній країні, наприклад, у США? Відповідь – це тому, що кожне місце розташування сервера пропонує свої переваги. У кожній країні є власний контент або веб-сайти, доступні лише для громадян цієї країни. Ось чому користувачі повинні використовувати сервери, які відповідають вмісту або веб-сайту, до якого вони хочуть отримати доступ. Іншими словами, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту в США, вам слід використовувати сервери США. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту Великобританії, вам слід використовувати сервери Великобританії.

5. Чим більше серверів доступно, тим краще

Оскільки важливість комутації серверів дозволяє вам вільно переходити між різними серверами, щоб ви могли отримувати доступ до різних типів вмісту, можна сказати, що чим більше серверів VPN, які надає VPN-послуга, тим краще для користувачів. Це відбувається тому, що у користувачів буде більше серверів на вибір, і вони можуть отримати доступ навіть до найвіддаленіших веб-сайтів, які доступні лише в деяких країнах. Отже, наявність сервера – це ще одна особливість, на яку слід звернути увагу при виборі послуги VPN. Є кілька постачальників VPN, які пропонують вам більше 100 локацій, і це, безумовно, буде краще, ніж послуги VPN, які пропонують лише 30+ локацій.

Це те, що вам потрібно знати про перемикання сервера в VPN і чому це важливо для вас. Отже, щоб отримати максимальну користь від своїх інвестицій, вам краще вибрати сервіс VPN, який пропонує необмежену функцію комутації сервера, а також більше локацій, на які можна вибрати.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map