Важливі речі, які потрібно зробити, перш ніж прийняти рішення про довічну підписку VPN

Купуючи нову послугу VPN, ви ознайомитесь з деякими службами, які пропонують різні типи плану передплати для їх приватного підключення. Деякі служби пропонують щомісячні та щорічні плани, які є найпоширенішими, тоді як інші послуги також можуть пропонувати дворічний і навіть життєвий план. Звичайно, чим довше вибраний час підписки, тим дешевша буде загальна ціна послуги VPN. Чим коротший термін підписки, тим дорожче ціна, яку потрібно заплатити.


Що стосується довічної підписки на VPN, багато постачальників послуг пропонують цей тип періоду підписки, щоб запропонувати свою послугу приватного з’єднання як разову покупку. Це як придбання нового програмного забезпечення. Ви просто купуєте її один раз для отримання ліцензії, і ви можете використовувати це програмне забезпечення назавжди. Завдяки довічній підписці VPN вам більше не потрібно платити щомісячні або щорічні внески, оскільки ви зможете користуватися приватним підключенням назавжди, як тільки придбаєте цей план підписки. Але, чи варто того? Ось важливі речі, які потрібно зробити перед тим, як прийняти рішення про довічну підписку VPN:

1. Переконайтесь, що послуга приватного з’єднання є авторитетною

Ви не хочете підписуватися на весь життєвий план, а потім дізнаєтесь, що послуга приватного зв’язку не працює вже через кілька років. Ви хочете зробити це лише з постачальником послуг, який займається бізнесом більше 5 років, щоб ви могли забезпечити репутацію самого бізнесу. В іншому випадку ви витрачаєте великі гроші на план підписки, який не дає жодних довічних вигод. Більше того, постачальнику послуг VPN потрібно час від часу покращувати якість приватного з’єднання.

2. Переконайтесь, що з’єднання стабільне та надійне

Вам не потрібно купувати довічну підписку на послугу, на яку ви не можете розраховувати. Якщо VPN-з’єднання надзвичайно нестабільне з безліччю проблем з підключенням і низькою швидкістю для більшості серверів, тоді план життя не є хорошим вкладенням для вас. Тож не спокушайтесь на обіцянку не платити щомісячну або щорічну плату, якщо ви не можете бути впевнені, що послуга може забезпечити стабільне та надійне приватне з’єднання для вас.

3. Робіть це лише тоді, коли ви справді любите послугу

Іншими словами, не приймайте план довічної підписки, якщо ви дійсно не знаєте про послугу. Ви повинні використовувати послугу принаймні 6 місяців, щоб оцінити загальну її якість. Перехід від звичайної підписки до довічної підписки вимагає великої прихильності з вашого боку, і саме тому ви повинні це робити, коли ви дійсно знаєте якість самої послуги. Якщо ви дійсно любите послугу і вкорінюєтесь за неї, ви можете просто користуватися нею назавжди і бути задоволеним нею.

4. Якщо можливо, сплачуйте план життя за знижкою

Для більшості постачальників послуг VPN, які пропонують необмежений план передплати, вам недешево платити за цей тип підписки. Він часто коштує сотні доларів за разовий платіж, і це надасть вам доступ до приватного зв’язку на невизначений термін. Ціна буде значно дорожчою, ніж звичайна щомісячна або щорічна ціна, тому майте на увазі, що ви потенційно можете витратити свої гроші, якщо не будете обережні з цією інвестицією. Таким чином, вам потрібно шукати найкращу пропозицію для послуги VPN, яку ви обираєте, перейшовши на план життя, коли вона сильно знижується..

5. Послуга повинна бути повністю віддана конфіденційності користувача

Ви не хочете витрачати гроші та час на послугу, якій пізніше ви не можете довіряти. Основна передумова VPN полягає в тому, що це допоможе захистити конфіденційність користувача під час його роботи в Інтернеті, не даючи їм змоги досліджувати інтернованих без будь-яких обмежень. Переконайтеся, що ваш постачальник послуг VPN зобов’язаний захищати конфіденційність користувача прямо зараз і в майбутньому. Потрібно знати, що компанія є стабільною компанією, яка не зрадить своїх користувачів, обмінюючись своїми особистими або приватними даними третім особам, не повідомляючи їх. Тільки за допомогою такого роду послуг ви можете повністю взяти на себе зобов’язання на все життя.

Це найважливіші речі перед тим, як прийняти рішення про довічну підписку VPN. Наступного разу, коли з’являться якісь заманливі пропозиції від деяких служб VPN, вам слід оцінити, чи є це вашою інвестицією з вашого боку чи ні. В іншому випадку ви витрачаєте величезну суму грошей на послугу, яку не можете надійно використовувати навіть протягом кількох років у майбутньому.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me